Novosti

15.studeni.2012.

Nedjelja, 18.11.2012. - 3. i 4. kolo Lige ŠI – ZD za kadete, mlađe juniore i juniore

PK ZadarDragi plivači!

Ovu nedjelju na redu su 3. i 4. kolo Lige ŠI – ZD za kadete, mlađe juniore i juniore

Sudjeluju: P.K. „Zadar“, P.K. „Jadera“, P.K. „Šibenik“
Priređivač: P.K. „Zadar“
Mjesto održavanja: 25 m zatvoreni bazen “Višnjik”






Rasplivavanje:
3. kolo – 09:00 sati
4. kolo – 14:00 sati

Početak natjecanja:
3. kolo – 10:00 sati
4. kolo – 15:00 sati

Kategorije:

JUNIOR
M – 1995-96 Ž - 1997-98
ML. JUNIOR
M – 1997-98 Ž -1999-00
KADET
M – 1999-00 Ž - 2001-02


DISCIPLINE:

3. kolo
100 prsno
100 leđno
200 mješovito

4. kolo
50m leptir
800m slobodno M
1500m slobodno Ž


Startnina: 40,00 kn za plivača po kolu

Plivači "Zadra" koji sudjeluju na natjecanju:

Deniz Pranjić, Muško 1996
100m PRSNO
50m LEPTIR

Toni Crispiatico, Muško 1996
100m PRSNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR

Ivan Mustafi, Muško 1997
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
800m SLOBODNO

Arno Krstić, Muško 1998
100m PRSNO
100m LEĐNO
50m LEPTIR

Lovre Nenadić, Muško 1998
100m PRSNO
100m LEĐNO
50m LEPTIR

Anđelo Kvartuč, Muško 1999
100m PRSNO

Antonio Milin, Muško 1999
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
800m SLOBODNO

Borna Artić, Muško 1999
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
800m SLOBODNO

Bruno Torbarina, Muško 1999
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
800m SLOBODNO

Duje Jergan, Muško 1999
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
800m SLOBODNO

Filip Petani, Muško 1999
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
800m SLOBODNO

Filip Pušnik, Muško 1999
100m PRSNO
100m LEĐNO
50m LEPTIR

Marin Reškov, Muško 1999
50m LEPTIR
100m PRSNO

Marjan Kulaš, Muško 1999
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
800m SLOBODNO

Mate Pavić, Muško 1999
100m LEĐNO
50m LEPTIR

Mislav Dražić, Muško 1999
100m PRSNO
100m LEĐNO
50m LEPTIR

Robert Stanković, Muško 1999
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR

Andrija Ivanišin, Muško 2000
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR

Antonio Martin Bačić, Muško 2000
200m MJEŠOVITO
100m PRSNO
50m LEPTIR

Ivan Medanić, Muško 2000
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
800m SLOBODNO

Luka Perović, Muško 2000
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
800m SLOBODNO

Luka Smrkinić, Muško 2000
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
800m SLOBODNO

Robert Batarilo, Muško 2000
100m PRSNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR

Roko Bajlo, Muško 2000
100m LEĐNO
100m PRSNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR

Tomislav Dražić, Muško 2000
100m PRSNO
100m LEĐNO
50m LEPTIR

Alan Šaponja, Muško 2001
50m LEPTIR
200m MJEŠOVITO
100m LEĐNO
100m PRSNO

Damjan Ćoso, Muško 2001
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR

Lovre Marković, Muško 2001
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
800m SLOBODNO

Marko Radović, Muško 2001
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
800m SLOBODNO

Mateo Čirjak, Muško 2001
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
800m SLOBODNO

Niko Aras, Muško 2001
200m MJEŠOVITO
100m LEĐNO
50m LEPTIR

Patrik Pilipović, Muško 2001
100m PRSNO
100m LEĐNO
50m LEPTIR

Božo Puhalović, Muško 2002
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
800m SLOBODNO

Toni Šimurina, Muško 2002
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
800m SLOBODNO

Anamarija Petani, Žensko 1997
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
1500m SLOBODNO

Hana Zelić, Žensko 1998
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
1500m SLOBODNO

Lucija Stipanić, Žensko 1998
100m PRSNO
50m LEPTIR

Nikolina Gjergja, Žensko 1998
100m LEĐNO
50m LEPTIR

Petra Marković, Žensko 1998
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
1500m SLOBODNO

Tea Kadić, Žensko 1998
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
1500m SLOBODNO

Katja Čizmin, Žensko 1999
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
1500m SLOBODNO

Lea Šare, Žensko 1999
100m PRSNO
100m LEĐNO

Petra Sabo, Žensko 1999
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
1500m SLOBODNO

Rina Marcelić, Žensko 1999
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
1500m SLOBODNO

Viktorija Vidaić, Žensko 1999
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
1500m SLOBODNO

Andrea Anna Milin, Žensko 2000
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
1500m SLOBODNO

Anna Mladenović, Žensko 2000
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
1500m SLOBODNO

Dora Šokota, Žensko 2000
100m PRSNO
100m LEĐNO
50m LEPTIR

Karla Donadić, Žensko 2000
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
1500m SLOBODNO

Lara Predovan, Žensko 2000
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
1500m SLOBODNO

Lea Matešić, Žensko 2000
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
1500m SLOBODNO

Lucija Dukić, Žensko 2000
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
1500m SLOBODNO

Lucija Skroče, Žensko 2000
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
1500m SLOBODNO

Katarina Miočić, Žensko 2001
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
1500m SLOBODNO

Luca Kanjer, Žensko 2001
100m PRSNO
100m LEĐNO
50m LEPTIR

Andrea Raić, Žensko 2002
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
1500m SLOBODNO

Antonija Klanac, Žensko 2002
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR

Iva Šimurina, Žensko 2002
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR

Lucia Stura, Žensko 2002
100m PRSNO
100m LEĐNO

Marta Benić, Žensko 2002
100m PRSNO
50m LEPTIR

Nika Kotlar, Žensko 2002
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR
1500m SLOBODNO

Nikolina Dukić, Žensko 2002
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR

Rea Grgurović, Žensko 2002
100m PRSNO
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m LEPTIR

Tea Burčul, Žensko 2002
100m PRSNO
50m LEPTIR

Zara Ružić, Žensko 2002
100m PRSNO
100m LEĐNO



P. K. „Z A D A R“

PK Zadar Startna lista 3. kolo
PK Zadar Startna lista 4. kolo




PK Zadar






 Web Trgovina Plivanja:www.shop4swimming.eu