Novosti

28.veljača.2013.

REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE - REGIJA 1 (I KRUG)

PK ZadarPriređivač: PK Jadran, Split
Bazen: ŠC Poljud, 50m

TERMINI:
I dio - Subota, 02. 03.2013. rasplivavanje u 15:00h, početak natjecanja u 16:00h
II dio - Nedjelja, 03. 03. 2013. rasplivavanje u 8:00 h, početak natjecanja u 9:00 h
III dio - Nedjelja, 03. 03. 2013. rasplivavanje u 15:00h, početak natjecanja u 16:00h

POLAZAK ISPRED BAZENA VIŠNJIK:
Subota, 02.03.2013. u 12:45 sati (potrebno doći 15 minuta ranije),
Nedjelja, 03. 03. 2013. 06:00 sati (potrebno doći 15 minuta ranije).

KATEGORIJE: KADETI (M – 1990-00, Ž - 2000-01) I STARIJI

PROGRAM :
I dio
50m prsno
100m slobodno
400m mješovito
4x100m mješovito

II dio
50m slobodno
200m prsno
800m slobodno

III dio
200m leptir
200m mješovito
100m leđno
4x200m slobodno

NA NATEJACANJE SUDJELUJU:
Deniz Pranjić, Muško 1996
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
200m PRSNO
200m MJEŠOVITO

Toni Crispiatico, Muško 1996
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
100m LEĐNO

Borna Dukić, Muško 1997
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
200m MJEŠOVITO
100m LEĐNO

Ivan Mustafi, Muško 1997
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
200m MJEŠOVITO
100m LEĐNO

Arno Krstić, Muško 1998
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
100m LEĐNO

Lovre Nenadić, Muško 1998
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
100m LEĐNO

Anđelo Kvartuč, Muško 1999
50m SLOBODNO
100m SLOBODNO
50m PRSNO

Antonio Milin, Muško 1999
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
200m PRSNO
50m SLOBODNO
400m MJEŠOVITO
100m SLOBODNO

Borna Artić, Muško 1999
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
200m PRSNO
200m LEPTIR
200m MJEŠOVITO

Bruno Torbarina, Muško 1999
100m SLOBODNO
400m MJEŠOVITO
50m SLOBODNO
200m PRSNO
200m MJEŠOVITO

Duje Jergan, Muško 1999
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
200m PRSNO
100m LEĐNO

Filip Petani, Muško 1999
100m SLOBODNO
400m MJEŠOVITO
50m SLOBODNO
200m MJEŠOVITO
100m LEĐNO

Filip Pušnik, Muško 1999
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
200m MJEŠOVITO
100m LEĐNO

Marin Reškov, Muško 1999
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
200m MJEŠOVITO

Marjan Kulaš, Muško 1999
100m SLOBODNO
400m MJEŠOVITO
50m SLOBODNO
200m MJEŠOVITO
100m LEĐNO

Mate Pavić, Muško 1999
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
100m LEĐNO

Mislav Dražić, Muško 1999
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
100m LEĐNO
50m PRSNO

Robert Stanković, Muško 1999
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
200m LEPTIR

Andrija Ivanišin, Muško 2000
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
200m PRSNO
100m LEĐNO

Antonio Martin Bačić, Muško 2000
100m SLOBODNO
50m PRSNO

Ivan Medanić, Muško 2000
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
200m PRSNO
200m MJEŠOVITO
100m LEĐNO

Jure Batur, Muško 2000
100m SLOBODNO
100m LEĐNO
50m PRSNO

Luka Perović, Muško 2000
50m PRSNO
100m SLOBODNO
200m PRSNO
100m LEĐNO

Luka Smrkinić, Muško 2000
400m MJEŠOVITO
50m SLOBODNO
800m SLOBODNO
200m LEPTIR
200m MJEŠOVITO

Robert Batarilo, Muško 2000
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
200m PRSNO
100m LEĐNO

Roko Bajlo, Muško 2000
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
100m LEĐNO

Toni Štrmelj, Muško 2000
200m MJEŠOVITO
200m PRSNO
50m SLOBODNO
100m SLOBODNO
50m PRSNO

Lovre Marković, Muško 2001
50m PRSNO
100m SLOBODNO
200m PRSNO
200m MJEŠOVITO

Marko Radović, Muško 2001
100m SLOBODNO
50m PRSNO

Božo Puhalović, Muško 2002
100m LEĐNO
800m SLOBODNO
50m SLOBODNO

Anamarija Petani, Žensko 1997
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
200m PRSNO
200m MJEŠOVITO
100m LEĐNO

Laura Čizmin, Žensko 1997
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
200m PRSNO
200m MJEŠOVITO
100m LEĐNO

Hana Zelić, Žensko 1998
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m SLOBODNO
100m SLOBODNO
50m PRSNO

Nikolina Gjergja, Žensko 1998
50m SLOBODNO
100m LEĐNO

Tea Kadić, Žensko 1998
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
200m PRSNO
200m MJEŠOVITO

Antonia Gobin, Žensko 1999
50m PRSNO
100m SLOBODNO

Dora Ušljebrka, Žensko 1999
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
100m LEĐNO

Katja Čizmin, Žensko 1999
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
200m PRSNO
200m LEPTIR
200m MJEŠOVITO

Maja Ninčević, Žensko 1999
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
800m SLOBODNO
100m LEĐNO

Petra Sabo, Žensko 1999
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
800m SLOBODNO
50m SLOBODNO
100m SLOBODNO

Rina Marcelić, Žensko 1999
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
200m PRSNO
200m MJEŠOVITO

Viktorija Vidaić, Žensko 1999
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
200m PRSNO
100m LEĐNO

Andrea Anna Milin, Žensko 2000
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
200m PRSNO
50m SLOBODNO
400m MJEŠOVITO
100m SLOBODNO

Anna Mladenović, Žensko 2000
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
800m SLOBODNO
200m MJEŠOVITO
100m LEĐNO

Dora Šokota, Žensko 2000
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
100m LEĐNO

Ema Ćošić, Žensko 2000
50m SLOBODNO
100m LEĐNO

Gabriela Vitez, Žensko 2000
50m PRSNO
100m SLOBODNO

Karla Donadić, Žensko 2000
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
200m PRSNO
200m MJEŠOVITO
100m LEĐNO

Lara Predovan, Žensko 2000
50m PRSNO
400m MJEŠOVITO
50m SLOBODNO
200m MJEŠOVITO
100m LEĐNO

Lea Matešić, Žensko 2000
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
800m SLOBODNO
100m LEĐNO

Lucija Dukić, Žensko 2000
100m SLOBODNO
400m MJEŠOVITO
50m SLOBODNO
200m LEPTIR
200m MJEŠOVITO

Lucija Skroče, Žensko 2000
100m LEĐNO
50m SLOBODNO

Sara Anić, Žensko 2000
100m LEĐNO
200m MJEŠOVITO
50m SLOBODNO
100m SLOBODNO
50m PRSNO

Ana Jurlina, Žensko 2001
50m PRSNO
100m SLOBODNO

Katarina Miočić, Žensko 2001
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
200m PRSNO
100m LEĐNO

Luca Kanjer, Žensko 2001
50m PRSNO
100m SLOBODNO

Andrea Raić, Žensko 2002
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
200m PRSNO
100m LEĐNO

Iva Šimurina, Žensko 2002
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
100m LEĐNO

Ivana Dokoza, Žensko 2002
50m SLOBODNO
100m LEĐNO

Lucia Stura, Žensko 2002
50m SLOBODNO
200m MJEŠOVITO
100m LEĐNO
100m SLOBODNO
50m PRSNO
200m PRSNO

Nika Kotlar, Žensko 2002
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
200m PRSNO
100m LEĐNO

Nikolina Dukić, Žensko 2002
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
100m LEĐNO

Rea Grgurović, Žensko 2002
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
200m PRSNO
100m LEĐNO

Tea Burčul, Žensko 2002
50m PRSNO
100m SLOBODNO
50m SLOBODNO
100m LEĐNO

Zara Ružić, Žensko 2002
50m PRSNO
50m SLOBODNO
100m LEĐNO





PK Zadar






 Web Trgovina Plivanja:www.shop4swimming.eu