Novosti

07.ožujak.2013.

REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE REGIJA 1 (II KRUG)

PK ZadarPriređivač: PK Jadran, Split
Bazen: ŠC Poljud, 50m


TERMINI:
IV dio - Subota, 09. 03.2013. rasplivavanje u 15:00h, početak natjecanja u 16:00h
V dio - Nedjelja, 10. 03. 2013. rasplivavanje u 8:00 h, početak natjecanja u 9:00 h
VI dio - Nedjelja, 10. 03. 2013. rasplivavanje u 15:00h, početak natjecanja u 16:00h


POLAZAK ISPRED BAZENA VIŠNJIK:
Subota, 09.03.2013. u 12:45 sati (potrebno doći 15 minuta ranije),
Nedjelja, 10. 03. 2013. 06:00 sati (potrebno doći 15 minuta ranije).

KATEGORIJE: KADETI (M – 1990-00, Ž - 2000-01) I STARIJI

PROGRAM :
IV dio
200m slobodno
100m prsno
200m leđno
4x50m slobodno

V dio
50m leptir
4x50m mješovito
1500m slobodno

VI dio
50m leđno
400m slobodno
100m leptir
4x100m slobodno

NA NATEJACANJE SUDJELUJU:
Deniz Pranjić, Muško 1996
100m PRSNO
50m LEPTIR
50m LEĐNO

Borna Dukić, Muško 1997
200m SLOBODNO

Ivan Mustafi, Muško 1997
200m SLOBODNO
200m LEĐNO
50m LEPTIR
50m LEĐNO
400m SLOBODNO

Arno Krstić, Muško 1998
50m LEPTIR
100m PRSNO
50m LEĐNO

Lovre Nenadić, Muško 1998
50m LEĐNO
50m LEPTIR
100m PRSNO
200m SLOBODNO

Anđelo Kvartuč, Muško 1999
100m PRSNO

Antonio Milin, Muško 1999
100m LEPTIR
400m SLOBODNO
50m LEPTIR
100m PRSNO
200m SLOBODNO

Borna Artić, Muško 1999
100m LEPTIR
50m LEPTIR
100m PRSNO
200m SLOBODNO

Bruno Torbarina, Muško 1999
400m SLOBODNO
50m LEPTIR
100m PRSNO
200m SLOBODNO

Duje Jergan, Muško 1999
200m SLOBODNO
100m PRSNO
50m LEPTIR
50m LEĐNO

Filip Petani, Muško 1999
100m LEPTIR
400m SLOBODNO
50m LEPTIR
200m LEĐNO
200m SLOBODNO

Filip Pušnik, Muško 1999
200m SLOBODNO
100m PRSNO
50m LEPTIR
50m LEĐNO
100m LEPTIR

Marin Reškov, Muško 1999
100m PRSNO
50m LEPTIR
50m LEĐNO

Marjan Kulaš, Muško 1999
200m SLOBODNO
50m LEPTIR
400m SLOBODNO
100m LEPTIR

Mate Pavić, Muško 1999
100m PRSNO
50m LEPTIR
50m LEĐNO

Mislav Dražić, Muško 1999
200m SLOBODNO
100m PRSNO

Robert Stanković, Muško 1999
200m SLOBODNO
100m PRSNO
50m LEPTIR
50m LEĐNO
100m LEPTIR

Andrija Ivanišin, Muško 2000
200m SLOBODNO
100m PRSNO
50m LEPTIR
50m LEĐNO

Ivan Medanić, Muško 2000
200m SLOBODNO
100m PRSNO
50m LEPTIR
50m LEĐNO

Luka Perović, Muško 2000
50m LEĐNO
50m LEPTIR
200m SLOBODNO

Luka Smrkinić, Muško 2000
100m LEPTIR
400m SLOBODNO
50m LEPTIR
200m LEĐNO
200m SLOBODNO

Robert Batarilo, Muško 2000
200m SLOBODNO
100m PRSNO
50m LEPTIR
50m LEĐNO

Roko Bajlo, Muško 2000
200m SLOBODNO
100m PRSNO
50m LEPTIR
50m LEĐNO

Toni Štrmelj, Muško 2000
100m PRSNO
200m SLOBODNO

Anamarija Petani, Žensko 1997
100m PRSNO
200m LEĐNO
50m LEPTIR
50m LEĐNO
400m SLOBODNO

Laura Čizmin, Žensko 1997
100m PRSNO
200m LEĐNO
50m LEPTIR
50m LEĐNO
400m SLOBODNO

Hana Zelić, Žensko 1998
200m SLOBODNO
200m LEĐNO
50m LEPTIR
50m LEĐNO

Petra Marković, Žensko 1998
100m PRSNO
50m LEPTIR
100m LEPTIR

Tea Kadić, Žensko 1998
200m SLOBODNO
100m PRSNO
50m LEPTIR
400m SLOBODNO

Dora Ušljebrka, Žensko 1999
50m LEĐNO
100m PRSNO

Katja Čizmin, Žensko 1999
200m SLOBODNO
100m PRSNO
50m LEPTIR
400m SLOBODNO
100m LEPTIR

Maja Ninčević, Žensko 1999
200m SLOBODNO
50m LEPTIR
50m LEĐNO
400m SLOBODNO

Petra Sabo, Žensko 1999
400m SLOBODNO
50m LEPTIR
200m SLOBODNO

Rina Marcelić, Žensko 1999
200m SLOBODNO
100m PRSNO
50m LEPTIR
50m LEĐNO

Viktorija Vidaić, Žensko 1999
50m LEĐNO
50m LEPTIR
100m PRSNO
200m SLOBODNO

Andrea Anna Milin, Žensko 2000
200m SLOBODNO
100m PRSNO
50m LEPTIR
400m SLOBODNO

Anna Mladenović, Žensko 2000
400m SLOBODNO
50m LEPTIR
200m LEĐNO
200m SLOBODNO

Dora Šokota, Žensko 2000
200m SLOBODNO
100m PRSNO
50m LEPTIR
50m LEĐNO

Gabriela Vitez, Žensko 2000
200m SLOBODNO
200m LEĐNO

Karla Donadić, Žensko 2000
400m SLOBODNO
50m LEPTIR
100m PRSNO
200m SLOBODNO

Lara Predovan, Žensko 2000
50m LEĐNO
50m LEPTIR
100m PRSNO
200m SLOBODNO
100m LEPTIR

Lea Matešić, Žensko 2000
400m SLOBODNO
50m LEĐNO
50m LEPTIR
200m SLOBODNO

Lucija Dukić, Žensko 2000
200m SLOBODNO
50m LEPTIR
400m SLOBODNO
100m LEPTIR

Lucija Skroče, Žensko 2000
400m SLOBODNO
50m LEĐNO
50m LEPTIR
200m LEĐNO
200m SLOBODNO

Sara Anić, Žensko 2000
200m SLOBODNO
100m PRSNO
50m LEPTIR
50m LEĐNO

Ana Jurlina, Žensko 2001
100m PRSNO

Katarina Miočić, Žensko 2001
200m SLOBODNO
100m PRSNO
50m LEPTIR
50m LEĐNO

Andrea Raić, Žensko 2002
200m SLOBODNO
100m PRSNO
50m LEPTIR
50m LEĐNO

Antonija Klanac, Žensko 2002
200m SLOBODNO
100m PRSNO
50m LEPTIR
50m LEĐNO

Iva Šimurina, Žensko 2002
200m SLOBODNO
100m PRSNO
50m LEPTIR
50m LEĐNO

Nika Kotlar, Žensko 2002
200m SLOBODNO
100m PRSNO
50m LEPTIR
50m LEĐNO
400m SLOBODNO

Nikolina Dukić, Žensko 2002
100m PRSNO
200m SLOBODNO

Rea Grgurović, Žensko 2002
200m SLOBODNO
100m PRSNO





PK Zadar






 Web Trgovina Plivanja:www.shop4swimming.eu